Jednoduché sázení

prodlouzeni hokej

Prodloužení – Wikipedie
Lední hokej. V ledním hokeji se rozlišují dva typy, prodloužená hra a samostatné nájezdy na branku soupeře.. Prodloužená hra v ledním hokeji. Pokud skončí utkání v ledním hokeji v normální hrací době nerozhodným výsledkem, hraje se dále, dokud nedá n
Řisuty vyfoukly Medvědům prodloužení i druhý zápas ...
Druhé utkání předkola play-off II. ligy mezi Řisuty a Děčínem nabídlo ve Slaném dramatickou podívanou. Domácí Buldoci nakonec vyhráli 4:3 a vyrovnali stav série na 1:1.
Úchvatné drama rozsekl v prodloužení Hemský - Svitavský deník
Totální hokej se vším všudy, dech se zatajoval všem, kteří ho sledovali. V 63. minutě do jeho děje významně promluvili rozhodčí, kteří jinak připustili hru ostrou na samý okraj břitvy. Teď si však „háček“ Cika vybrali jako důvod k vyloučení a diváci
K.O. v prodloužení, K.O. na nájezdy - Svitavský deník
Hokej, který byl ozdobou play off, sledovalo publikum v zaplněném hledišti choceňského zimního stadionu. Byl pohledný, rychlý, útočně laděný, napínavý, také korektně hraný, pouze osm trestů je na obvyklé poměry v krajské lize hluboký podprůměr. Jenom
Mora udolala Pardubice až v prodloužení - Olomoucký deník
„Od druhé třetiny jsme místy hráli výborný hokej,“ ocenil Zdeněk Moták. „Stav 2:1 byl pro nás velice slušný,“ musel přiznat Pavel Marek. Na začátku třetí třetiny šli domácí do tří, ale nebezpečný závar přečkali bez pohromy. Ani další přesilovku Dynam

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si
Bitky, góly i prodloužení. Sparta v divoké přestřelce ...
Byla to parádní reklama na hokej. Nový ročník extraligy začal duelem mezi Spartou a Plzní. V libeňské O2 Areně padlo hned třináct branek. Domácí vyhráli 7:6 v prodloužení. Také bylo k vidění několik bitek. Dohromady bylo nařízeno 97 trestných minut.
K.O. v prodloužení, K.O. na nájezdy - Chrudimský deník
Hokejová dvacítka prohrála dramatickou bitvu s USA v ...
Ostrava -Čeští hokejisté prohráli po dramatické bitvě na mistrovství světa juniorů v Ostravě s týmem USA 3:4 v prodloužení a v tabulce skupiny B jsou se čtyřmi body třetí. Před závěrečným duelem s Kanadou stále nemají jistý postup do čtvrtfinále. Do
Vlci v prodloužení porazili Draky z Bíliny - Jablonecký deník
Jablonec n. N. - První sérii play off II. hokejové ligy vyhráli jablonečtí hokejisté. Dramatické utkání sledovalo přes pět set diváků. A nervy měli na pochodu až do posledních vteřin.Druhý duel se stejným soupeřem hrají Jablonečtí v pondělí 5. března
Útočník Buchtele prodloužil o dva roky smlouvu se Spartou ...
Útočník Jan Buchtele bude i nadále hájit barvy hokejové Sparty, s kterou prodloužil smlouvu o dva roky. Devětadvacetiletý odchovanec Hradce Králové přišel do pražského klubu v roce 2013 z Pardubic, s kterými získal dvakrát extraligový titul. Působil