myšák na fotbal

Tiskové zprávy — Déčko pro rodiče — Česká televize

Bílá paní na hlídání vezme děti v nových dílech večerníčku na fotbal i do hor: 30. 8. 2019: Déčko pomáhá dětem orientovat se ve světě, který je obklopuje: 14. 8. 2019: Do konce letní hry Déčka zbývá dva a půl týdne. Hráči už zaregistrovali přes sto t

AFK Slavoj Podolí Praha

Již čtvrtým rokem pořádáme letní fotbalové kempy, které probíhají v areálu na Kavčích horách a přilehlém okolí. Jsou zaměřené na rozvoj pohybových a fotbalových dovedností, soutěže, fotbal, pohybové hry a jiné zábavy po celých 5 dní.

Hm Studio Myšák Čiko | 4kids

Hm Studio Myšák Čiko. Dětská hra s Čikem, hlídající si svůj sýr. Hráči si vylosují každý svoji barvu a pak se postupně snaží vysunout váleček stejné barvy z hromádky, kterou si Čiko hlídá. Pokud si toho myšák všimne zapíská a hráč nemůže pokračovat v

Zámoří se klaní českému mladíkovi. Myšák odehrál třetinu ...

Senzace. Zámoří je v pozoru a může za to český hokejový talent. V nižší soutěži OHL se totiž blýskl parádní výkonem a nejspíš odehrál třetinu snů. Sedmnáctiletý útočník Jan Myšák totiž v dresu týmu Hamilton Bulldogs zaznamenal během úvodní dvacetimin

Mladíček Myšák rozhodl o těsné výhře Litvínova nad Kometou ...

Sedmnáctiletý talent Jan Myšák rozhodl o vítězství Litvínova nad favorizovaným Brnem v prvním kole extraligy. Kometa se ujala vedení v deváté minutě zásluhou Jana Hrušky, ale už 12 vteřin poté vyrovnal František Gerhát a ve 29. minutě otočil výsledek

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Fotbal: Krajští divizní zástupci před začátkem soutěže ...

Na podzim byla divizní skupina C velice vyrovnaná. Očekáváte stejný průběh i v jarní části? Myslím si, že už podzim jasně ukázal, že každý může porazit každého. Vyrovnanost tohoto ročníku je skutečně veliká, takže si myslím, že fotbal, který se hrál

Denis Granečný (Dynamo České Budějovice) - informace o ...

Informace o hráči Denis Granečný z klubu Dynamo České Budějovice na Denis Granečný - osobní údaje, články, statistiky, zápasy, góly, foto.

Hokejová reprezentace do dvaceti let zdolala na úvod ...

Čeští hokejisté porazili v prvním zápase na mistrovství světa juniorů v Ostravě Rusko 4:3 a připsali si úvodní tři body do tabulky skupiny B. O překvapivou výhru nad obhájci bronzových medailí z předešlého šampionátu se gólově zasloužili Šimon Kubíče

Další vítězství Sparty? Tettehův výkon byl reklamou na ...

Druhé utkání, druhé vítězství. Sparta na Strahově přivítala výběr Jihlavy a výsledek zněl jednoznačně – 5:0. Kdo sparťanské fanoušky sým výkonem potěšil? Na to se podíváme v rubrice Sparťanský blog. Pohodlné vítězství. Ač výsledek zní jednoznačně, Ji

zápasy :: FC České Meziříčí

České Meziříčí - Teplice nad Metují 5:1 (3:0). Branky ČM: 12. Jílek Petr, 15. Mikušík David, 34. Němeček Miroslav, 54. Bastl Adam, 57.