fotbal baumit jablonec na úvod ligy porazil brno 2 0

SK Slavia Praha 1:0, HET liga 2017/2018 - Fotbal

Online reportáž - FC Vysočina Jihlava - SK Slavia Praha 1:0, HET liga 2017/2018

CSM Deník: Radek Fojtík, nová posila Baníku

Podzimní část ligy 1. kolo: FC Baník Ostrava - Bohemians 1905 2:1 (0:1) Branky: 49. a 79. Fantiš - 23. Štochl Diváci: 11 590 diváků - Bazaly (67% z kapacity) Shrnutí: Do utkání jsme nastoupili špatně a soupeř zaslouženě potrestal naši laxnost. Něco j

Zbrojovka naúvod ligy podlehla Jablonci | Fotbal | Sport ...

Po nich jsme byli Jablonci vyrovnaným soupeřem, ale nepodařilo se nám skórovat, situace jsme špatně řešili, hlavně v závěru, kdy jsme šli dva na dva a Jablonec z protiútoku výsledek kosmeticky upravil. Soupeř vyhrál zaslouženě." Baumit Jablonec - Zbr

FK Jablonec - 1. FC Brno 2:0 -

Jablonec porazil v posledním víkendovém zápase doma Brno 2:0. O góly se postarali záložníci Valenta s Michálkem. První šanci zápasu měli domácí. Ve 13. minutě centroval Michálek, míč prošel díky přenechání Heseka k Žofčákovi a ten ze slušné pozice na

Tipsport liga: Boleslav smetla Hradec a postoupila do ...

Ti v souboji celků z nejvyšší soutěže zdolali Brno 1:0 díky Pazderově trefě z 15. minuty. Zbrojovka nezvítězila ani v druhém duelu Tipsport ligy. ... 2020 23:00 Slavia vs. Jablonec fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 26: ... Budějovice na úvod druhé li

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

19 Kč DĚKUJEME

Jablonec Dukla 1:4 Brno Olomouc 2:0 25. kolo 20. 4. 2014 Jihlava Bohemians 1:1 Liberec Slovácko 2:1 Znojmo Ostrava 0:4 Mladá Boleslav Jablonec 3:2 Teplice Brno 0:1 Olomouc Příbram 0:0 Dukla Sparta 1:3 Slavia Plzeň 0:2 Los GL / 26. kolo 27. 4. 2014 Pl

FK Baumit Jablonec - Zbrojovka Brno 2:0, Gambrinus liga ...

Online reportáž - FK Baumit Jablonec - Zbrojovka Brno 2:0, Gambrinus liga 2004/2005

Statistiky Zbrojovky Brno ve druhé lize od A až po Z ...

O pořadí na 12. až 14. místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů. (Znojmo - Čáslav 1:1 a 1:1, Znojmo - Táborsko 3:1 a 0:1, Čáslav - Táborsko 2:0 a 0:3; 12. Táborsko 4 2 0 2 5:5 6, 13. Znojmo 4 1 2 1 5:4 5, 14. Čáslav 4 1 2 1 4:5 5)

Baňky zápas - Ultras FC Baník Ostrava

Baňky – Teplice 4:0 „Šťastná čtyřka“ Plzeň – Baňky 0:0 „Severní vítr je krutý…“ Baňky Pičo - Hradec Králové 3:1 „Jako na podzim…“ Slavia - Baňky Pičo 5:0 "Český fotbal pro dua" Brno – Baňky Pičo 3:0 „Baňky, nic se nestalo“ Slavia - Baňky Pičo 10:1 „P