Jednoduché sázení

cortex ticket

Carcassonne | Spoločenské doskové hry ...

Carcassonne - Spoločenské doskové hry Ovce a kopce jsou v pořadí již devátým velkým rozšířením pro nestárnoucí rodinnou hru Carcassonne.

Deskové hry, hobby bazar -

Bazar online, inzerce zdarma.Široká nabídka aktuálních inzerátů na prodej v kategorii Deskové hry pro dospělé, společenské a logické. Kupujte výhodně a levně.

Celé pořadí -

Ticket to Ride Junior (1 hodina 30 minut) Fazole (1 hodina 30 minut) Tipni si! (1 hodina 30 minut) Kang-a-Roo (1 hodina 30 minut) ... Cortex Challenge (0 hodin 50 minut) Similo: Báje (0 hodin 45 minut) One Night Ultimate Vampire (0 hodin 45 minut) Pa

Společenské hry pro děti |

Zábavné dárky pro vaše děti - deskové hry, které rozvíjejí myšlení a představivost. Skvělé ceny, skladová dostupnost, rádi Vám poradíme!

IDOS

IDOS umožňuje vyhledání spojení v jízdních řádech vlaků, autobusů, MHD a letadel. Vyhledává spojení různých dopravců a zobrazuje aktuální polohy vlaků a autobusů. Pro vyhledané spojení lze zakoupit jízdenky přímo v aplikaci IDOS.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Cortex | | Společenské deskové hry - Hrajte si!

Pokračování vzdělávací dětské hry Cortex - Cortex 2 - přináší dětem od 6 let nové výzvy a úkoly. Procvičí si logické myšlení, paměť, postřeh, budou rozpoznávat předměty podle hmatu a naučí se řešit úkoly pod časovým tlakem.

Print&Play hry od Asmodee

Cortex. Potrénujte svůj mozek s úkoly, které prověří paměť i reflexy! Timeline Classic. Buď první kdo správně zařadí událost na kartě do časové osy! Koncept Kids. Nemusíte mluvit a přesto komunikujete! Time's Up! Kids. I dětí mladší než 4 roky si moh

Timeline/Cardline | Spoločenské doskové hry ...

Timeline: Historical Events je další pokračování vědomostní hry z řady Timeline. Tentokrát kartičky obsahují data významných událostí od vzniku měsíce přes třeba trojskou válku, vznik supermarketu až ke katastrofě Černobylu.

Deskové a karetní hry | Cortex: Pro děti | ...

Autoři: Johan Benvenuto, Nicolas BourgoinNáročnost: 1.0 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 6.4/10 (89 hráčů) Dětská varianta unikátní vzdělávací hry Cortex

Deskové a karetní hry | Cortex | | E-shop

Autoři: Johan Benvenuto, Nicolas BourgoinNáročnost: 1.05 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 6.3/10 (857 hráčů) V unikátní vzdělávací hře Cortex budete čelit